אורגזמה

טעות יסוד רצינית היא הנטיה לחשוב כי אורגזמה זו מילה גסה, נכון אמנם שהסיפוק קשורה בקונוטציה מסוימת לאקט מיני. אבל לא כל מילה שקשורה באקט מיני היא בהכרח מילה גסה. הפיכת אורגזמה למילה גסה מובילה לכך שלא מדברים על זה מספיק בפתיחות, אנשים ובעיקר גברים כמעט אף פעם לא חולקים זה עם זה את הסיפוק שהיתה להם והתחושות אשר חוו במהלך הסיפוק, זה נתפס כמשהו מאוד מאוד אישי שאין לדבר עליו כמעט בכלל.

לחלוק את אורגזמה

אם כן חולקים עם מישהו את תחושת הסיפוק שהיית לנו זה ברוב המקרים יהיה אך ורק עם אנשים מהמעגל החברתי המצומצם, הקרוב אלי ביותר כלומר חברים ממש טובים, בת הזוג או בני משפחה.

שמים לזה סוף!

המאמר הבא כל כולו עומד לעסוק בסיפוק גברי, ניתן למצוא את כל המידע הרלוונטי על אורגזמה גברית כמו למשל מה זה באופן כללי ומה הוא הסיפוק הגברי בפרט, איך ניתן להגיע לזיפוק מושלם ומתמשך ועוד. המטרה לכך היא כדי לקדם את השיח על הסיפוק גברי לטובת כל אותם גברים אשר אינם יודעים מספיק על אורגזמה ומתביישים לשאול גברים אחרים על כך.

מה זה אורגזמה?

ההגדרה היבשה של המילה זה למעשה פורקן מיני אשר קיים בקרב בעלי חיים מסוג יונקים וכמובן אצלנו, בני האדם. ההרגשה גורמת לגוף להרגיש תחושה של עונג, הנאה רבה, סוג של אופוריה מסוימת אשר קורת כתוצאה מאותו פורקן מיני או במילים אחרות של ההרגשה.

אורגזמה אצל גברים

הסיפוק הגברי בא לידי ביטוי על ידי שפיכה של נוזל זרע מהפין החוצה, השפיכה אצל גברים עשויה לקחת זמן קצר יחסית. ההרגשה גברית יכולה לקחת מספר שניות עד מספר דקות בודדות בהן חש הגבר הנאה צרופה כתוצאה מההרגשה. לאחר מספר דקות החשק המיני של הגבר יורד והזקפה יורדת גם היא בהדרגתיות. חשוב לציין כי הסיפוק גברית שונה מהרגשה הנשית בכך שההרגשה הנשית יכולה להגיע אחרי זמן יותר ממושך של חוויה מינית, וגם אחרי שהיא גומרת ומגיע לאורגזמה התחושה אינה מתפוגגת תוך דקות בודדות כמו אצל גברים אלה נשארת לאורך זמן רב יותר.

איך להגיע לאורגזמה?

כדי להגיע לסיפוק על הגבר להחזיק את הזרע כמה שיותר זמן ולא לגמור בצורה מהירה. ברוב המקרים אם הגבר גמר תוך זמן של משהו כמו 2-3 דקות הוא לא בהכרח יגיע לסיפוק גבוהה. כדי להגיע לסיפוק מקסימלי עליך להפיק את המקסימום מכל אקט מיני, ברגע שאתה מרגיש כי נתת את כולך באקט המיני תוכל גם להגיע להרגשה מספקת ומהנה במיוחד.

לאחר אורגזמה

כפי שנאמר קודם לכן בשונה מנשים, אצל גברים ההרגשה באה והולכת בקלות רבה יותר תוך זמן קצר יחסית. אך זה לא אומר שלא ניתן להגיע לאורגזמה נוספת לאחר זמן מה, הכל תלוי בחשק המיני של הגבר. אם יש לך חשק מיני רב תוכל להגיע לזיקפה גם זמן קצר לאחר סיום אקט מיני, כתוצאה מכך תוכל להגיע לאורגזמה נוספת תוך זמן קצר יחסית מסיום האקט הראשון.

לסיכום

אורגזמה גברית זה בהחלט נושא שצריך לדבר עליו, נכון זה עדיין לא נושא שאפשר לגשת לכל אדם ברחוב ולהתחיל לשוחח איתו על הנושא. אבל זה לגמרי בסדר לפתוח את הנושא לעיתים קרובות יותר עם אנשים אשר לצידם אנו מרגישים בטוחים. כל נוכל כולנו להגיע לאורגזמות טובות יותר ומשפורות יותר מפעם לפעם.

העצמת אורגזמה גברית

האורגזמה היא פורקן של מתח מיני שהצטבר במהלך קיום יחסי מין. שיא ההנאה המינית המלווה בכיווץ של שרירים באזור האגן. אורזמה נשית וגברית שונות אחת

קרא עוד »