אורגזמה

אורגזמה מוגדרת בתור פורקן של מתח מיני, המצטבר במהלך קיום יחסי מים. האורגזמה מאופיינת בכיווץ ריתמי של שרירי רצפת האגן, דבר שמוביל לתחושת עונג חזקה במיוחד. גברים ונשים חווים אורגזמות מסוג שונה, מאחר והמנגנונים הרבים ההכרחיים להופעת האורגזמה שונים בין שני המינים. במאמר זה נעסוק באורגזמה ובדרכים השונות להגיע אליה ולשדרג אותה.

 

אורגזמה – כיצד להגיע אליה?

הדרך לאורגזמה אינה פשוטה עבור רוב הנשים, בעוד שמרבית הגברים מגיעים אליה ללא שום בעיה מיוחדת. נשים רבות נאבקות במשך שנים, כדי למצוא את הדרך לאורגזמה שלהן. ענת מספרת שהאורגזמה הראשונה שהיא חוותה הייתה בגיל 43, לאחר גירושין ושני ילדים. נשים רבות מתקשות להשתחרר במהלך קיום יחסי מין, דבר שמקשה עליהן להגיע לאורגזמה.

כמו כן, רוב הנשים כלל אינן מכירות את הגוף שלהן, דבר שמקשה עליהן להגיע לעוררות מינית גבוהה. יוליה מספרת שהאורגזמה הכי טובה שלה, הייתה כשבן זוגה נטל קמגרה. הזקפה שלו הייתה חזקה ויציבה, דבר שאפשר לה לנסות ולהתנסות, עד שהיא הגיעה לזווית הנכונה עבורה. מאותו הרגע, היא רוכשת עבורו קמגרה, על מנת להבטיח לעצמה לילה סוער ומפנק במיוחד.

 

מה כדאי לדעת על אורגזמה?

בזמן האורגזמה משתחררים הורמונים חשובים וחיוניים – פרולקטין ואוקסיטוצין. הורמונים אלו נקראים גם הורמוני האושר, מאחר ולאחר האורגזמה רוב האנשים חווים תחושות חזקות של אושר, סיפוק ועונג. הורמונים אלו לוקחים חלק משמעותי בוויסות החשק המיני, בשיפור מצב הרוח ובמניעת דיכאון וחרדה.

כמו כן, במהלך האורגזמה משתחררים חומרים רבים נוספים, כולל אנדורפינים, המשפרים גם כן את מצב הרוח ומשמשים בתור משככי כאבים טבעיים. ידוע כי ההורמונים האלו בשילוב עם הורמון המין הנשי – אסטרוגן, גורמים לתחושת היקשרות לבן הזוג. בגברים המנגנון פועל אחרת, מאחר והטסטוסטרון אינו מגיב באותו האופן בשילוב עם הורמוני האושר האלו, לכן ההיקשרות של גברים לבת הזוג תהיה ברוב המקרים איטית יותר.

 

איך להגיע לאורגזמה?

ידוע כי נשים יכולות להגיע לאורגזמה דגדגנית ונרתיקית, כאשר ברוב המקרים נשים נוטות לגמור מהדגדגן. לעומת זאת, הגעה לאורגזמה נרתיקית, כלומר מחדירה, מצריכה לרוב יותר זמן ומאמץ ממוקד. חלק מהנשים מצליחות לשלב בין שני סוגי האורגזמה, דבר שכמובן מוביל לגלים של עונג וסיפוק.

ליאת מספרת שהיא מגיעה בקלות לאורגזמה כשהיא מאוננת, אבל מתקשה להגיע לאורגזמה עם בן הזוג שלה. אך מאז שהוא התחיל לקחת קמגרה גולד, חיי המין שלהם השתפרו באופן משמעותי.

הכדור גורם לו לזקפה חזקה ויציבה יותר ומעכב את רגע השפיכה. כתוצאה מכך, היא מצליחה להגיע לאורגזמה עוצמתית במיוחד, מאחר ויש לה יותר זמן לחקור את נקודות העונג שלה. השפיכה המאוחרת מאפשרת להם דקות ארוכות של עונג וסיפוק, דבר שללא ספק שידרג לא רק את חיי המין שלהם, אלא גם את רמת הקרבה והאינטימיות בתוך הקשר.

 

כיצד לשדרג את האורגזמה שלכם?

אחת ההמלצות החשובות ביותר לגבי הגברת עוצמת האורגזמה ושיפור חיי המין, היא לפנות זמן. לא ניתן להגיע לאורגזמה בלחץ, לכן אם יש לכם רק חצי שעה עד שעה, כנראה שזה לא הזמן האידיאלי לאיתור נקודות העונג שלכן.

מומלץ לבחור בסוף שבוע רגוע ונטול מטלות או מחויבויות חברתיות, על מנת להתמודד ברצינות עם המשימה. מומלץ להדליק מוסיקה נעימה ורומנטית, להכין מבעוד מועד שמן עיסוי וחומר סיכה ולגשת לעניינים. ניתן לשלב צעצועי מין שמדליקים אתכם, להתנסות בטכניקות שונות וכמובן להצטייד בתחליף הוויאגרה החביב עליכם.

התחליפים הגנריים יבטיחו לכם זקפה חזקה ויציבה לכל אורך האקט המיני, ללא שום צורך במרשם רופא או בעלות גבוהה מהנדרש. תוכלו לנסות ולהתנסות עד שתגיעו לאורגזמה עוצמתית ומספקת.

 

מה יכול להשפיע על עוצמת ותדירות האורגזמה אצל גברים?

רבות דובר על האורגזמה הנשית, אך כדאי לתת את הדעת לחוזק ולתדירות האורגזמה של גברים. אומנם גברים מצליחים להגיע לאורגזמה הרבה לפני בת הזוג שלהם, אך האורגזמה הנשית נחווית כעוצמתית ומספקת יותר.

רוב הגברים חווים את האורגזמות שלהם כאפיזודה קצרה ומענגת, אך חשוב לדעת כי ניתן להגיע למספר אורגזמות במהלך אותו אקט מיני. ניתן ללמוד טכניקות שונות, שיאפשרו לכם להגיע לאורגזמה, מבלי להגיע לשפיכה. הדבר ללא ספק יאריך את משך האקט המיני ויספק הזדמנות מצוינת גם לבנות הזוג שלכם להגיע לאורגזמה המיוחלת.

ידוע כי עוצמת האורגזמה תלויה גם בחשק המיני שלכם, לכן חשוב לוודא כי החשק שלכם נמצא בשיאו. ניתן לשפר את החשק המיני שלכם ושל בנות הזוג שלכם באמצעות תוספים טבעיים שונים, כגון דבש החשק. יוני משתף שמאז שהוא ובת זוגו החלו לקחת כפית של דבש החשק אחת ל-3 ימים, חיי המין שלהם השתפרו האופן משמעותי. החשק המיני של שניהם בשמיים והאורגזמות הפכו לחזקות ומענגות במיוחד.

 

אורגזמה – שורה תחתונה

כולם יכולים להגיע לאורגזמה עוצמתית ומספקת במיוחד, מאחר והחוכמה היא להירגע ולשחרר. כדאי לנקות את הראש מכל הדאגות והטרדות השונות, על מנת לשקוע באופן מוחלט בעונג שלכם. כמו כן, ניתן להיעזר בתחליפי וויאגרה ותוספים טבעיים שונים, שנועדו להגביר את החשק המיני ולחזק את הזקפה.

אנו ב- קמגרה TLV נשמח לספק לכם מגוון רחב של מוצרים שונים, שישדרגו את חיי המין שלכם. הזמינו עוד היום מחנות האונליין שלנו ותהנו ממחירים חסרי תקדים וייעוץ מקצועי במידת הצורך.

העצמת אורגזמה גברית

האורגזמה היא פורקן של מתח מיני שהצטבר במהלך קיום יחסי מין. שיא ההנאה המינית המלווה בכיווץ של שרירים באזור האגן. אורזמה נשית וגברית שונות אחת

קרא עוד »