העצמת אורגזמה גברית

האורגזמה היא פורקן של מתח מיני שהצטבר במהלך קיום יחסי מין. שיא ההנאה המינית המלווה בכיווץ של שרירים באזור האגן. אורזמה נשית וגברית שונות אחת מהשנייה בדרכים רבות, במיוחד העוצמה ומשך האורגזמה הנשית. במאמר זה נדבר על איך להגיע לאורגזמה עם הנאה מקסימלית ועל העצמת אורזמה גברית.

 

אורגזמה גברית – נקודת הג'י

כמו אצל נשים, גם לגברים יש נקודת ג'י, רק שאצל הגברים הוא נמצא באזור מחלוקת – כערבה ס"מ בתוך הרקטום. נקודת הג'י הגברית היא למעשה בלוטת הערמונית (הפרוסטטה).  עיסוי הפרוסטטה עשוי לגרום להעצמת אורזמה גברית מכיוון שהעצבים מהפין למוח עוברים בדיוק מתחת לאזור בלוטת הערמונית. העצמת אורגזמה על ידי גירוי נקודת הג'י מרגישה "עמוקה" וחזקה יותר מהאורגזמה הרגילה של הפין בלבד.

 

מיקומה הפיזי של בלוטת הערמונית

בגלל מיקומה הפיזי של בלוטת הערמונית גירוי נקודה זו יכולה לקרות על ידי החדרת אצבע וביצוע תנועות סיבוביות (רצוי להשתמש בחומר סיכה וקונדום או כפפה כדי למנוע שריטות וכאבים). חשוב לזכור שלא כל הגברים נהנים משיטה זו – חלקם לא מרגישים כלום ולחלקם אפילו לא נעים.

לפחות האמיצים שבינינו שעדיין רוצים ליהנות בלי חדירה קיימת אפשרות נוספת – חיץ הנקבים (פרינאום). חיץ הנקביים הוא החלק שבין פי הטבעת לבין שק האשכים. בעזרת הפעלת לחץ על איזור ניתן לקבל תוצאות דומות והעצמת אורגזמה גברית. לחלק מהגברים שיטה זו אפילו עוזרת לקבלת מולטי אורגזמה (על מולטי אורגזמה בהמשך)

נסו לעכב את השפיכה

לעכב את השפיכה יכול להיות דבר קשה לשליטה, אך כשמדובר בהעצמת אורגזמה גברית, שווה לנסות. מחקרים הראו שעיכוב מכוון של של השפיכה מובילה להעצמת אורגזמה ושיא אינטנסיבי יותר. בנוסף המחקר הראה שאם גברים עצרו ולקחו הפסקה של כמה שניות כשהם היו ממש בסוף הדרך, רגע לפני שגומרים ולאחר מכן חידשו את הפעולה באיטיות, האורגזמה שלהם בסופו של דבר הייתה הרבה יותר חזקה ואינטנסיבית.

 

"חזקו את המשחק שלכם"

זו דרך פשוטה כדי לחזק את המשחק שלכם: תביאו את עצמכם ל"קצה", תאיטו קחו הפסקה קצרה ורק אז תתחילו מחדש. תנסו לעשות זאת מספר פעמים עד הפורקן כדי לקבל תוצאות מקסימליות והעצמת אורגזמה גברית. חשוב לזכור שיש מה שנקרא "נקודת אין חזור" בשביל גברים, לכן תרגול והבנה של איך הגוף שלכם מגיב חשובה מאוד.

 

מולטי אורגזמה לגברים

מולטי אורגזמה זה כאשר חווים יותר מאורגזמה אחת במהלך קיום יחסי המין במרחק של כמה שניות או דקות. מולטי אורגזמה נשית יותר קלה להשגה מכיוון שגוף האישה לא זקוק לזמן כדי להתאושש בין אורגזמה לאורגזמה כמו גוף הגבר. אורגזמה נשית היא לא סוף הדרך כמו האורגזמה הגברית: הנשים נשארות מגורות עוד יותר לאחר שהן מגיעות לשיא.

למרות זאת יש גברים שמצליחי להשיג מולטי אורגזמה ולחזור לפעילות מינית בטווח של 3 דקות מהאורגזמה שלהם, ולא רק לחזור אלא גם ממש להגיע לפורקן מיני ואורגזמה נוספת. הם מצליחים לעשות זאת על ידי ריכוז המחשבה, שינוי תנוחות וטנטרה, נשימות עמוקות, פעילות גופנית (במיוחד אימונים של שרירים באזור האגן) וכל מה שיאפשר להם שליטה על הגוף.

העצמת אורגזמה גברית
העצמת אורגזמה גברית

איך לעצים אורגזמה גברית – סיכום

אין ספק שאחת ההנאות הגדולות בחיים היא האורגזמה. אורגזמה נשית או גברית התוצאות דומות – הרגשת הנאה מקסימלית. ישנן דרכים רבות להעצמת אורגזמה גברית וכל אחת יכולה להתאים לאחד יותר מלשני לכן חשוב לנסות ולתרגל הרבה. מוזמנים לנסות את המוצרים שלנו בבית המרקחת של קמגרה תל אביב, שיסייעו לכם לשפר את האורגזמה הגברית.

ספר לנו על הבעיות שלך בחדר המיטות ונשמח למצוא את פתרון
מפריד
לשיתוף המאמר לחצו
מחבר המאמר
מפריד
רוקח מומחה - Kamagra TLV

עם למעלה מ-10 שנות נסיון כרוקח מסור עם התמחות במוצרים לשיפור האון הגברי ובעיות בתפקוד מיני של גברים, אני נלהב לעזור לגברים לשפר את בריאותם המינית ואת רווחתם הכללית.

מאמרים נוספים בנושא
מפריד
מה זה אורגזמה וכיצד ניתן למצות אותה?

אורגזמה היא פורקן מיני של מתח שהצטבר וללא ספק השיא בזמן גירוי מיני, שמעניקה לכם תחושה יוצאת דופן של הנאה. למרות שרבים חושבים אחרת אין הבדל משמעותי בין אורגזמה נשית לגברית ובמאמר זה נסביר לכם על מה זה אורגזמה ואיזה סוגי אורגזמה שונים קיימים.   אז מה זה אורגזמה? בין

קרא עוד »
הגדלת הפין – מה האפשרויות

הרבה מאוד גברים ברחבי העולם חוששים מגודל הפין שלהם וחלק מהם גם חשבו על דרכים של הגדלת הפין. למרות שבמציאות לרוב הגברים יש גודל איבר מין ממצוע ומעלה – החשש עדיין קיים.   הפין הממוצע דיבור על גודל איבר המין עלול לעורר מבוכה אצל הרבה גברים, אבל לפני שאתם מחפשים

קרא עוד »