הגדלת הפין – מה האפשרויות

הרבה מאוד גברים ברחבי העולם חוששים מגודל הפין שלהם וחלק מהם גם חשבו על דרכים של הגדלת הפין. למרות שבמציאות לרוב הגברים יש גודל איבר מין ממצוע ומעלה – החשש עדיין קיים.

 

הפין הממוצע

דיבור על גודל איבר המין עלול לעורר מבוכה אצל הרבה גברים, אבל לפני שאתם מחפשים דרכים להגדלת הפין בואו נסתכל על הממוצע. את גודל הפין קובעים שני פרמטרים חשובים – האורך והעובי. את אורך איבר המין צריך למדוד בזמן זיקפה מלאה, מכיוון שהוא גדל (גם בגודל וגם בעובי) בצורה מאוד משמעותית בזמן זיקפה.

לפי ממוצע עולמי אורך הפין הממוצע הוא 13.5 ס"מ בזמן זיקפה. בעולם הרפואי פין קטן נחשב לאיבר מין שאורכו פחות מ-8 ס"מ וניקרא מיקרופניס. לכן, פין שאורכו מעל 8 ס"מ לא נשחב לבעיה רפואית.

 

האם הגודל כן קובע?

מתוך ה-13.5 ס"מ הראשונים של הפין הממוצע, ה-5 הראשונים הם העיקריים, מכיוון שרוב קצבות העצבים נמצאים בכניסה לנרתיק האישה ולא בעומק. כל מה שניכנס מעבר לזה מורגש פחות, ולכן בזמן קיום יחסי מין ההבדל בין 13 ל-15 ס"מ לא מורגש במיוחד.

בנוסף, במחקר שנערך בשנת 2006 שבו השתתפו למעלה מ-50 אלף נשים וגברים, 85% מהנשים – כן, 85%! – דיווחו שהן היו מרוצות מגודל הפין של הפרטנר שלהן. ולעומת זאת רק 55% מהגברים היו מרוצים מהגודל של איבר המין שלהם.

 

בכל זאת, מה האפשרויות להגדלת פין?

אם כל מה שקראתם עד עכשיו לא עזר לכם להגביר את הביטחון והתדמית העצמית שלכם ואתם עדיין מתעקשים על דרכים להגדלת איבר המין להלן רשימה של שיטות שונות.

 

הגדלת הפין בעזרת ניתוח

קיימים ניתוחים שבעזרתם אפשר להאריך את הפין בכמה סנטימטרים. התהליך מומלץ בעיקר לגברים עם מיקרו-פין שאורכו פחות מ-8 ס"מ, דבר שכמעט ולא מאפשר חדירה בזמן קיום יחסי מין. בזמן הניתוח, הרצועות שמחברות את איבר המין הגברי לבסיס הבטן משתחררות, וכתוצאה מקבלים פין ארוך יותר.

כמובן שניתוח מצריך הכנות, הרדמה בזמן הניתוח, זמן החלמה, חשש לזיהומים וכמובן הכאבים לאחר הניתוח. בנוסף לכך, שיחרור רצועות אלה עלול להשפיע על יציבות ומראה הפין בזמן זיקפה ולכן לא תמיד יהיה מומלץ על ידי רופאים.

 

הזרקת חומרי מילוי

תחום האסטטיקה וההזרקות מצא פיתרונות גם לגברים. ישנן שתי שיטות כדי לקבל את התוצאות הדרושות, האחת על ידי הזרקת שומן מחלקים אחרים מגופו של הגבר עצמו. השנייה היא על ידי הזרקת חומצה היאלורונית. גוף האדם מייצר את החומצה הזו באופ טבעי והיא קיימת בגופינו, ולכן הפכה למבוקשת מאוד.

חשוב לזכור שלמרות שהזרקות חומרי מילוי לפין נחשבות לרוב כדרכים בטוחות – הן פיתרון זמני שהתוצאות נשארות לתקופה של כשנה.

 

משאבת וואקום

פיתרון זמני נוסף הוא שימוש במשאבת וואקום שמתלבשת על איבר המין ויוצרת וואקום. הוואקום גורם ליותר דם לזרום לאיזור איבר המין וכתוצאה הפין גדל (זיקפה זה בעצם זרימת דם לפין). כמובן שפיתרון זה הוא מוצלח חלקית מכיוון שהוא פיתרון זמני שיוצר "אשלייה" של פין גדול יותר. חשוב לציין שמשאבת וואקום יכולה לעזור לגברים שיש להם בעיות עם זיקפה.

הגדלת הפין – מה האפשרויות
הגדלת הפין – מה האפשרויות

דיאטה ותספורת

לא בדיוק התספורת שאתם חושבים עליה אבל ככל שהשיער מסביב לפין קצר יותר – כך הוא נראה גדול יותר. בנוסף, הורדה במשקל גורמת לפחות שומן להיצטבר בבסיב הבטן וכתוצאה, איבר המין ייראה גדול יותר.

הגדלת הפין

ספר לנו על הבעיות שלך בחדר המיטות ונשמח למצוא את פתרון
מפריד
לשיתוף המאמר לחצו
מחבר המאמר
מפריד
רוקח מומחה - Kamagra TLV

עם למעלה מ-10 שנות נסיון כרוקח מסור עם התמחות במוצרים לשיפור האון הגברי ובעיות בתפקוד מיני של גברים, אני נלהב לעזור לגברים לשפר את בריאותם המינית ואת רווחתם הכללית.

מאמרים נוספים בנושא
מפריד
מה זה אורגזמה וכיצד ניתן למצות אותה?

אורגזמה היא פורקן מיני של מתח שהצטבר וללא ספק השיא בזמן גירוי מיני, שמעניקה לכם תחושה יוצאת דופן של הנאה. למרות שרבים חושבים אחרת אין הבדל משמעותי בין אורגזמה נשית לגברית ובמאמר זה נסביר לכם על מה זה אורגזמה ואיזה סוגי אורגזמה שונים קיימים.   אז מה זה אורגזמה? בין

קרא עוד »
העצמת אורגזמה גברית

האורגזמה היא פורקן של מתח מיני שהצטבר במהלך קיום יחסי מין. שיא ההנאה המינית המלווה בכיווץ של שרירים באזור האגן. אורזמה נשית וגברית שונות אחת מהשנייה בדרכים רבות, במיוחד העוצמה ומשך האורגזמה הנשית. במאמר זה נדבר על איך להגיע לאורגזמה עם הנאה מקסימלית ועל העצמת אורזמה גברית.   אורגזמה גברית

קרא עוד »