גם בזמנים קשים אלה - אנחנו עומדים לצדכם - פתוחים להזמנות

האם קמגרה מעכבת שפיכה מוקדמת?

כאשר מדברים על בעיות בתפקוד המיני של גברים פעמים רבות המיקוד הוא בעיקר בקושי להגיע לזקפה ולכן גם הרבה מהתכשירים והפתרונות מתמקדים בכך. אך כמובן שלא מדובר בבעיה היחידה, ישנם גברים רבים שאמנם מצליחים להגיע לזקפה אך מתמודדים עם שפיכה מוקדמת. בעוד הקמגרה ידועה בפתרון מעולה לאין אונות, חשוב גם לשאול האם קמגרה מעכבת שפיכה מוקדמת?

 

 

האם קמגרה מעכבת שפיכה מוקדמת?
האם קמגרה מעכבת שפיכה מוקדמת?

קמגרה – פתרון רק לאין אונות?

בדומה לאחותה הגדולה הויאגרה (שכן הוא חולקות את אותו החומר הפעיל), הקמגרה היא תכשיר אשר מהווה פתרון לאין אונות. ישנם כמה הבדלים משמעותיים בינה בין הויאגרה שהפכו את הקמגרה בתקופה הנוכחית לאהובה ונפוצה. היא משווקת כפתרון לאין אונות אך בגלל שהכל קשור להכל ברור כי היא גם משפיעה ומהווה פתרון לבעיות אחרות ואכן גם לעיכוב שפיכה מוקדמת. אם אתם עוד לא מכירים אותה מספיק, אתם מוזמנים לשמוע עליה עוד.

כדי להבין איך הקמגרה משפיעה על אין אונות או מעכבת שפיכה מוקדמת חשוב לחלק את ההשפעה שלה לשתי השפעות. מצד אחד היא משפיעה באופן פיזי כפי שפירטנו לעיל ונפרט עוד בהמשך כלומר היא גורמת פיזית לזקפה או לעיכוב שפיכה מוקדמת במקרים מסוימים וכך בעצם מספקת את החלק הפיזי שהגבר אינו בהכרח מצליח לספק בעצמו.

 

פתרון פסיכולוגי

אלמנט נוסף שחשוב לקחת בחשבון הוא ההשפעה הפסיכולוגית שהקמגרה מביאה עמה למי שצורך אותה. היום מחקרים רבים מראים שיש קשר בין המצב הנפשי והרגשי שהגבר נמצא בו במהלך קיום או יחסי מין או אפילו גירוי מיני לבין התפקוד המיני שלו. כמו כן, פעמים רבות גם מדובר בכדור שלג שגברים אינם מצליחים להגיע למלוא התפקוד במיטה, מתביישים ובהמשך ממשיכים לחוות אכזבות בגלל שהם בלחץ להרשים ולהרגיש שהם "תקינים". עם השימוש בקמגרה הגברים חווים שינוי בתפיסה העצמית שלהם מה שמשפיע גם על התפקוד בלי הקמגרה.

 

הפתרון בשבילי?

בסופו של דבר לכל אחד יש את התפקוד שלו, את החוויות שלו ואת היחסים שלו, ולכן הקמגרה משפיעה על כל אחד בצורה אחרת. אתם צריכים להבין האם הקמגרה עובדת? האם היא אכן הפתרון בשבילכם? הכי טוב לנסות על עצמכם ולבחון את ההשפעה. אין סכנה מוחשית ומיידיץ בלקיחת קמגרה. אם תראו שאתם לא מרגישים שינוי או השפעה לאחר כמה ניסיונות, יכול להיות שהקמגרה היא לא הפתרון בשבילכם, וכדאי לנסות פתרונות אחרים.

>>> השיגו כעת קמגרה לשיפור התפקוד המיני במהירות ובדיסקרטיות <<<

 

האם קמגרה מעכבת שפיכה מוקדמת? במקרים מסוימים כן!

על הנייר הקמגרה מכיל את החומר הפעיל סילדנפיל אשר מגביר את זרימת הדם באיזור הפין מה שמסייע להגיע לזקפה בעת גירוי מיני. בהמשך לכך, זרימת הדם שהיא זאת שגורמת לזקפה, ממשיכה להיות גורם משפיע ולכן היא גם משפיעה על השפיכה. ההשפעה של הקמגרה משתנה בין אחד לאחר ולכן התשובה להאם קמגרה מעכבת שפיכה מוקדמת עשויה להיות אצל אחד בהחלט כן ואצל אחר לא כל כך, אך בעיקרון בגלל הזקפה החזקה – הקמגרה בהחלט יכולה גם לעכב את השפיכה.

קראו בהרחבה מחקר על בעיות שפיכה מוקדמת והפתרונות הקיימים לטיפול בבעיה.

 

נטילת קמגרה – נקודות חשובות

לאחר שהחלטתם ליטול קמגרה הדרך לחיי מין מלאים וטובים לא מאוד ארוכה, בעיקר בגלל שהקמגרה איננה דורשת מרשם רופא ובעצם אפשר להזמין אותה בקלות ובמהירות דרך האינטרנט. בגלל שאתם בעצם לא חייבים לעבור אף מענה או ביקורת אנושית טרם השימוש, הנה כמה דברים חשובים שכדאי לדעת על הקמגרה על מנת לבצע בה שימוש בטוח ויעיל.

השפעה

אם אתם בודקים האם הקמגרה מעכבת שפיכה מוקדמת חשוב שתדעו שלקמגרה יש זמן השפעה קצר יחסית, אך גם תחילת ההשפעה שלה קצרה. כ-15 דקות לאחר נטילת הקמגרה אתם אמורים לחוש כבר בהשפעה ובאותו האקט באמת לבחון אם אתם מצליחים להימנע משפיכה מוקדמת ולהגיע לביצועים טובים יותר במיטה. לאחר מכן ההשפעה תרד עם הזמן עד שהקמגרה תעלם לאחר כ-12 שעות, כלומר תקומו בבוקר עם חוויות טובות מהלילה כמו חדשים.

 

תופעות לוואי

הקמגרה עשויה כולה מחומרים טבעיים ומשפיעה בעיקר על איזור הפין, אך בגלל שהיא משפיעה על זרימת הדם ישנן תופעות לוואי לקמגרה העשויות להופיע. בעיקרון הן אמורות להיות די קלות ולכן אם אתם מרגישים אותן באופן חמור כדאי להתייעץ רופא באותו הזמן או לפחות לפני נטילת הקמגרה פעם הבאה.

  1. סחרחורת
  2. כאב ראש
  3. בעיות עיכול

 

גישה ואווירה

בסופו של הדבר הקמגרה משפיעה באופן פיזי על הגוף שלכם כפי שהסברנו קודם אך אי אפשר לנתק את חיי המין והתפקוד המיני מהסיטואציה. מעבר לכך שיש צורך בגירוי מיני כדי באמת להרגיש את ההשפעה, אתם צריכים להיות פתוחים לשינוי ולהתמודד עם הבעיה. חשוב לדבר באופן פתוח עם הפרטנר שלכם כדי להפוך את האקט המיני לנעים וכיפי ולנסות לשחרר כמה שאפשר את הלחצים והבושה, אלו לא תורמים לתפקוד המיני שלכם וכנראה שגם לא ליחסים שלכם.

על מנת לדעת כיצד הקמגרה משפיעה עליכם, במידה ואין לכם מחלה או בעיית רקע רפואית שהקמגרה לא הולכת איתה ביחד, אתם צריכים קודם כל לנסות אותה. תוכלו להזמין כאן באתר שלנו – קמגרה TLV ולנסות בעצמכם. כמו כן, אתם מוזמנים להמשיך לקרוא עוד על מנת להבין אם קמגרה זה אכן התכשיר בשבילכם ולהתייעץ איתנו טרם ההזמנה כדי להבין מה הכי כדאי לכם בתור התחלה.

>>> השיגו כעת קמגרה לשיפור התפקוד המיני במהירות ובדיסקרטיות <<<

על מה דיברנו במאמר?
מפריד
לשיתוף המאמר לחצו
מחבר המאמר
מפריד
רוקח מומחה - Kamagra TLV

עם למעלה מ-10 שנות נסיון כרוקח מסור עם התמחות במוצרים לשיפור האון הגברי ובעיות בתפקוד מיני של גברים, אני נלהב לעזור לגברים לשפר את בריאותם המינית ואת רווחתם הכללית.

מאמרים נוספים בנושא
מפריד
האם קמגרה פוגעת בזרע?

שימוש בתכשירים לטיפול בבעיות בתפקוד המיני כדוגמת אין אונות הם מצד אחד פותחים עולם חדש וכיפי הרבה יותר במיטה, אך מצד שני תמיד עולה השאלה האם ההשפעה שלהם על התפקוד המיני לא רק טובה. כנראה בגלל שהקמגרה כל כך אהובה ונפוצה ישנה תהייה האם קמגרה פוגעת בזרע או בתפקוד המיני

קרא עוד »
סובל מבעיות זקפה? קבל 5 טיפים

למרות שהחברה שלנו עשתה דרך ארוכה בדיבור ובנרמול מיניות ובעיות בתפקוד מיני, נראה שיש עוד דרך ארוכה, וזאת נכון גם לגברים. בעוד רבים סובלים מבעיות אין אונות, שפיכה מוקדמת או קושי לגמור, הנושאים הללו לא מספיק בדיבור ולכן גברים רבים נשארים עם הבושה ועם חוסר האונים אל מול מצבים אלו.

קרא עוד »
קמגרה ואלכוהול: ביחד או לחוד

צריכת אלכוהול זה כיף? ברור כי יש בו הרבה דברים טובים והוא הופך כמעט כל חוויה לכיפית ומיוחדת יותר, אך ברור כי יש בו גם הרבה דברים פחות טובים, ולעיתים אפילו מסוכנים. שתיית אלכוהול צריכה לעשות בזהירות ובאחריות, במיוחד כאשר צורכים במקביל דברים אחרים כדוגמת קמגרה. לכן גם בהקשר הזה

קרא עוד »
קמגרה סוכריות – להוסיף טעם לחיי המין

כיום בחברה המודרנית, וכנראה שגם שנים אחורה, לחץ רב מופעל על גברים בכל הקשור לקיום יחסי מין. בעוד ברור כי יש כמה פרטנרים באקט המיני, הגברים מרגישים על עצמם את האחריות להוביל את המהלכים וכחלק מכך לתפקד בצורה מושלמת בתוכם. הלחצים הללו עשויים להשפיע על התפקוד המיני במיטה אך יש

קרא עוד »
קמגרה ג'ל – הכירו את הג'ל המהפכני

בעוד גברים רבים חווים בעיות בתפקוד המיני שלהם כך שמדובר בתופעה רחבה מאוד, נראה כי עדיין הנושא מושתק ולא נמצא מספיק בדיבור ולכן אלו שאכן חווים זאת לא יודעים על כל הפתרונות המדהימים שמוצעים היום בשוק. אחד מאלו, ואולי האהוב ביותר, קמגרה ג'ל – הכירו את הג'ל המהפכני ששם סוף

קרא עוד »
האם שימוש בקמגרה ממכר?

הקמגרה היא אחד המוצרים האהובים מבין המוצרים שנותנים מענה לטיפול באין אונות. היא עשויה רק מחומרים טבעיים, זמני ההשפעה שלה מסתדרים בול והיא אפילו מגיעה במגוון טעמים. אך שאלה שחשוב לשאול וחשוב גם לענות עליה היא האם שימוש בקמגרה ממכר? כפי שתקראו בהמשך אין בה חומרים ממכרים, אך בגלל ההשפעה

קרא עוד »