גם בזמנים קשים אלה - אנחנו עומדים לצדכם - פתוחים להזמנות

5 סימנים שקנית קמגרה מזויפת

בדומה לכל מוצר אחר לאחר זמן מה מכניסת הקמגרה לחיינו נכנסו גם חיקויים וזיופים. מעבר לכך שקניית זיוף תבזבז לך סתם כסף ולא מביאה להשפעה הרצויה, זיוף יכול להיות גם מאוד מסוכן לצריכה בשונה מהקמגרה שעשויה כולה מחומרים טבעיים ולא מותירה תופעות לוואי חמורות. אם אתה מתכוון לרכוש קמגרה, הנה 5 סימנים שקנית קמגרה מזויפת שחשוב לשים לב אליהם.

 

5 סימנים שקנית קמגרה מזויפת
5 סימנים שקנית קמגרה מזויפת

 

רקע כללי על הקמגרה

קמגרה היא תכשיר לטיפול באין אונות של גברים. היא יוצרה כדי לתת מענה לבעיות בתפקוד המיני שגברים עשויים לחוות במיטה כדוגמת שפיכה מוקדמת או קושי להגיע לזקפה. גברים רבים למרות שרוצים מאוד ובעלי חשק מיני מוגבר, ואולי אפילו בגלל, נתונים ללחץ נפשי אשר עשוי להשפיע מאוד על התפקוד שלהם במיטה. הקמגרה מטפלת בבעיות אלו ומסייעת להגביר את האורגזמה הגברית ולחוות אקט מיני מלא וכיפי כמו שכולם רוצים.

 

5 סימנים שקנית קמגרה מזויפת שחובה לשים לב

זיוף של רהיט או בגד הוא אמנם מבאס אם הוצאתם הרבה כסף על מותג ובסוף רימו אתכם, אך כאשר מדובר בתכשיר שמכניסים לגוף, זיוף יכול להיות גם מסוכן ומאוד לא בריא. חשוב לעקוב אחר הסימנים היכולים להעיד שקנית קמגרה מזויפת לאחר שקיבלתם את המוצר, אך כמובן גם טרם הרכישה. לאחר שתבנו אמון עם אתר מסוים ותוודא שהמוצרים שלו אמיתיים, תוכלו לקנות בצורה בטוחה ונעימה, אך תחילה כן חשוב שתוודאו שאתם קונים קמגרה מקורית כדי לא ליפול לזיופים וחיקויים.

 

בוחנים את הדרישות

למרות שקמגרה היא מוצר שנכנס לגוף היא איננה דורשת מרשם רופא בגלל שקמגרה עשויה מחומרים טבעיים (עובדה זאת גם הופכת אותה לאהובה כל כך). לכן, כאשר אתם ניגשים לרכוש קמגרה אם מבקשים מכם מרשם רופא כנראה שמדובר בזיוף שכן כלל לא מדובר בדרישה מחייבת. זאת על פניו יכול להפוך את האתר למהימן יותר כי הוא רוצה לוודא שאתם רשאים לקחת אותה, אך בפועל זאת מצביע על היעדר הבנה בקמגרה וכנראה גם על ניסיון לזיוף.

 

מחפשים את הסמלים של Ajanta

קמגרה היא מוצר שמיוצר על ידי החברה ההודית Ajanta Pharma ומיובא לישראל על ידי חברות יבוא. כדי לוודא שאתם אכן קונים את המוצר האמיתי של Ajanta תוכלו למצוא על גבי המוצר את המדבקות והסמל הרשמיים של החברה. במידה ואתם מוצאים זיוף של המדבקה או היעדר כל הפרטים שאמורים להיות על המוצר כפי שחברת הייצור יצרה, אין ספק שמדובר בזיוף וחשוב שלא תשתמשו במוצר.

 

בודקים את הברקוד והאזהרות

על גבי מוצרים שמשמשים כתכשירים ותרופות אמורים להיות ברקוד וסימני אזהרה. זייפנים מקצועיים יודעים זאת אך את הברקוד ואת מלבן האזהרה לא פשוט לזייף ולכן זה אלו גם סימנים שכדאי לבדוק. כלומר אתם מחפשים בחלק הקדמי את מדבקת היצרן ובחלק האחורי את הברקוד ואת מלבן האזהרה שנמצא במרכז האריזה. זיוף האריזה או המדבקות על גבי האריזה הם סימנים מובהקים שקנית קמגרה מזויפת וחשוב לא ליטול אותה, גם אם מאוד רציתם קמגרה להיום והמשלוח הבא יקח זמן.

 

מוודאים שהאריזה שלמה

כאשר מגיעה אליכם המשלוח, עוד טרם אתם פותחים את האריזה של הקמגרה, סקרו היטב את האריזה. האם המוצר הגיע ארוז לגמרי או שנראה שפתחו את האריזה כי זאת בהחלט סימן שקנית קמגרה מזויפת. במידה ומצאתם אריזה שנראה שפתחו אותה כבר, לא משנה מה מתרצים לכם, יכול גם להיות שאכן מדובר באריזה מקורית אך היא נושאת בתוכה סוכריות, טבליות או ג'ל שהן לא באמת קמגרה אלא מוצר אחר שאולי נראה כמוה.

 

תופעות לוואי

במידה ולא נמצאו סימנים לזיוף עוד טרם הנטילה, גם לאחר הנטילה אפשר לבחון כיצד הקמגרה השפיעה עליכם. הקמגרה אמורה לגרום לתופעות לוואי בודדות של סחרחורת קלה או כאב ראש קל וכן ירידה בלחץ הדם (לאלו אשר סובלים מבעיות לחץ דם התופעות יכולות להיות חמורות יותר) ולכן אם חוויתם תגובה חמורה יותר כנראה שבלעתם זיוף. כמו כן, גם אם לא בהכרח מדובר בזיוף, אם הקמגרה לא משפיעה עליכם טוב מומלץ להתייעץ עם רופא.

 

קמגרה במשלוח – יתרונות וחסרונות

ניתן להזמין את הקמגרה במשלוח דיסקרטי ומהיר עד הבית. מצד אחד העובדה שהקמגרה לא מצריכה מרשם רופא מקלה מאוד את השימוש בה ומנטרלת את הצורך בהתמודדות עם המבוכה והאשמה שגברים עשויים לחוות. מצד שני, היעדר הפנייה למקום מוחשי והפנייה פנים מול פנים גורמת לכך שמזמינים מוצר מבלי לדעת באמת מי עומד מאחורי האתר או מאחורי הטלפון. מומלץ כן לנהל שיחה עם האתר כדי לוודא את כל הסימנים שלא קנית קמגרה מזויפת וכך לצרוך אותה בצורה בטוחה, בין אם זה קמגרה גל או סוכריות.

לאור העובדה שהקמגרה היא מוצר אהוב ונפוץ מאוד בישראל ובעולם כולו היא נתונה להרבה חיקויים וזיופים שמזהים את הפוטנציאל העסקי על חשבון גברים שרוצים לטפל בבעיות שלהם. לאור זאת גברים עשויים להזמין מהאינטרנט קמגרה מזויפת ולקבל מוצר שלא רק שלא יעבוד עליהם, הוא גם עלול לסכן את בריאותם. אנחנו קמגרה TLV יבואן רשמי של קמגרה, מספקים כמובן קמגרה אמיתית ומקורית מהיצרן. אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ולוודא שאכן מדובר בקמגרה אמיתית ולא זיוף.

על מה דיברנו במאמר?
מפריד
לשיתוף המאמר לחצו
מחבר המאמר
מפריד
רוקח מומחה - Kamagra TLV

עם למעלה מ-10 שנות נסיון כרוקח מסור עם התמחות במוצרים לשיפור האון הגברי ובעיות בתפקוד מיני של גברים, אני נלהב לעזור לגברים לשפר את בריאותם המינית ואת רווחתם הכללית.

מאמרים נוספים בנושא
מפריד
האם קמגרה פוגעת בזרע?

שימוש בתכשירים לטיפול בבעיות בתפקוד המיני כדוגמת אין אונות הם מצד אחד פותחים עולם חדש וכיפי הרבה יותר במיטה, אך מצד שני תמיד עולה השאלה האם ההשפעה שלהם על התפקוד המיני לא רק טובה. כנראה בגלל שהקמגרה כל כך אהובה ונפוצה ישנה תהייה האם קמגרה פוגעת בזרע או בתפקוד המיני

קרא עוד »
האם קמגרה מעכבת שפיכה מוקדמת?

כאשר מדברים על בעיות בתפקוד המיני של גברים פעמים רבות המיקוד הוא בעיקר בקושי להגיע לזקפה ולכן גם הרבה מהתכשירים והפתרונות מתמקדים בכך. אך כמובן שלא מדובר בבעיה היחידה, ישנם גברים רבים שאמנם מצליחים להגיע לזקפה אך מתמודדים עם שפיכה מוקדמת. בעוד הקמגרה ידועה בפתרון מעולה לאין אונות, חשוב גם

קרא עוד »
סובל מבעיות זקפה? קבל 5 טיפים

למרות שהחברה שלנו עשתה דרך ארוכה בדיבור ובנרמול מיניות ובעיות בתפקוד מיני, נראה שיש עוד דרך ארוכה, וזאת נכון גם לגברים. בעוד רבים סובלים מבעיות אין אונות, שפיכה מוקדמת או קושי לגמור, הנושאים הללו לא מספיק בדיבור ולכן גברים רבים נשארים עם הבושה ועם חוסר האונים אל מול מצבים אלו.

קרא עוד »
קמגרה ואלכוהול: ביחד או לחוד

צריכת אלכוהול זה כיף? ברור כי יש בו הרבה דברים טובים והוא הופך כמעט כל חוויה לכיפית ומיוחדת יותר, אך ברור כי יש בו גם הרבה דברים פחות טובים, ולעיתים אפילו מסוכנים. שתיית אלכוהול צריכה לעשות בזהירות ובאחריות, במיוחד כאשר צורכים במקביל דברים אחרים כדוגמת קמגרה. לכן גם בהקשר הזה

קרא עוד »
קמגרה סוכריות – להוסיף טעם לחיי המין

כיום בחברה המודרנית, וכנראה שגם שנים אחורה, לחץ רב מופעל על גברים בכל הקשור לקיום יחסי מין. בעוד ברור כי יש כמה פרטנרים באקט המיני, הגברים מרגישים על עצמם את האחריות להוביל את המהלכים וכחלק מכך לתפקד בצורה מושלמת בתוכם. הלחצים הללו עשויים להשפיע על התפקוד המיני במיטה אך יש

קרא עוד »
קמגרה ג'ל – הכירו את הג'ל המהפכני

בעוד גברים רבים חווים בעיות בתפקוד המיני שלהם כך שמדובר בתופעה רחבה מאוד, נראה כי עדיין הנושא מושתק ולא נמצא מספיק בדיבור ולכן אלו שאכן חווים זאת לא יודעים על כל הפתרונות המדהימים שמוצעים היום בשוק. אחד מאלו, ואולי האהוב ביותר, קמגרה ג'ל – הכירו את הג'ל המהפכני ששם סוף

קרא עוד »